Witamy na stronie internetowej Przedszkola Miejskiego Nr 1 w Mielcu im. Kubusia Puchatka
Strona główna >>> Galeria 2013/2014 >>> 22 Finał WOŚP - styczeń 2014

Nasze przedszkole włączyło się do akcji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.   Za zgodą sztabu dzieci kwestowały już 9 i 10 stycznia na terenie przedszkola. W niedzielę 12 stycznia dzieci z  grupy Wesołe Misie i Mądre Sowy wystąpiły na Koncercie Finałowym na Placu Armii Krajowej. Maluszki wcieliły sie w rolę tańczących śnieżynek, natomiast starszaki zaprezentowały się w piosence i układzie tanecznym. Występ nagrodzony został gromkimi brawami ze strony publiczności. Dzieci były bardzo dumne z faktu, że mogą wziąć udział w ogólnopolskiej akcji mającej na celu niesienie pomocy innym.

Serdecznie dziękujęmy małym artystom oraz ich rodzicom za zaangażowanie oraz  poświęcony czas.

 

zobacz zdjęcia 

 

Koncert na Placu AK

 

Kwesta w przedszkolu

 

oraz filmy

 

Wesołe Misie

Mądre Sowy